Szanowni obywatele, szanowni mieszkańcy,

serdecznie witamy na stronie internetowej Solaratlasu dla miasta Babimost. Na tej stronie  chcemy Państwu udzielić informacji o Solaratlasie, przedstawiającym narzędzie (tool), wspomagające oszacować oszczędność energii i ogrzewania z kolektorów słonecznych. Chcemy państwu dać okazję, sprawdzić dane swojego budynku,  możliwośći montażu solarthermie i fotowoltaiki oraz obliczenia jej wydajnośći.

Dodatkowo podane są wskazówki do planowania i budowy własnych kolektorów słonecznych oraz wysokowartośćiowe linki z dalszymi rozwiązaniami.

Nasz kalkulator nie zastąpuje wyników pomiaru energii poprzez wykfalifikowanego instalatora Solarów, oraz nie daje gwaracji, co daje instalator lub certyfikowany doradca energii.

Proszę wziąć pod uwagę, że wyniki analizy Solaratlasu bazują na zautomatyzowanym procesie (z bazy danych scannigu laserowgo z roku 2012), to znaczy że wyniki służą jako piewrsza pomoc w przedsięwzięciach,  w kierunku planowania pozyskiwania ogrzewania i energii ze źródeł energooszczędnych.

Zapraszamy państwa na stronę internetową w celu zbierania informacji i impulsów w kierunku zapewnienia państwu darmowej energii i ogrzewania ze źródeł ekologicznych.

 

Comments are closed.